אבטחת המרחב שלנו

עולם האבטחה הוא רחב ומגוון, קיימים פתרונות אבטחה שונים כגון מנעולים מורכבים, מנעולים חשמליים, מצלמות אבטחה, אזעקות, חיישני תנועה ועוד.. המתאימים למצבים שונים. לעיתים שילובם של כמה אמצעים הוא הפתרון הטוב ביותר.
במאמר זה אנו נרחיב על אמצעי האבטחה הנפוץ והבסיסי ביותר, שהוא גם המומחיות שלנו - המנעול.

נעילה, כפי שהוזכר - מנגנון האבטחה הבסיסי העומד בליבו של כל מערך אבטחה, הינה פעולת מנע, כלומר היא מיועדת למנוע ולהקטין מקרים של פריצה או נזק.
כאשר אנו נועלים מתחם, דלת או שער כניסה אנו מבקשים להגן עליו מפני גורם זר, פריצה למרחב שלנו, מעבר לנזק המוחשי שתגרום תערער גם את הבטחון והשקט הנפשי של האדם.
בייחוד אם מדובר בבית פרטי המכיל את הדברים האישיים והפרטיים שלנו. לכן חשוב לזכור שאין דבר כזה נעילה למחצה, או שנועלים בצורה בטוחה וישנים בשקט או שמשתמשים במנעול פשוט שיעמוד בדלת בשביל היופי.
כאשר אנו משתמשים במנעול זול אנו מאפשרים כמעט לכל גורם זר כניסה למרחב שלנו, שכן מנעולים פשוטים שכאלה כל ילד יכול לפרוץ עם 2 כלי בית ומדריך קצר שהוריד באינטרנט.
אנו במוקד מנעולן 24 תמיד ממליצים לכל לקוחותינו פשוט למזער ולמנוע את הסיכונים האפשריים הללו, זאת באמצעות פתרונות נעילה ביתיים איכותיים שיתנו לנו לישון בשקט.
אמנם, קיימות פוליסות ביטוח המכסות תכולה של בית ומעניקות החזר מלא במקרים של פריצה, גניבה ואובדן רכוש אך כפי שהזכרנו, הפגיעה היא ברב המקרים אינה רק מוחשית, הידיעה שגורם זר חדר למרחב שלנו ועשה כרצונו תלווה אותנו תקופה ותערער את הבטחון שלנו.
מה גם שלעיתים קיימים חפצים בעלי ערך רגשי, סנטימנטלי, שאותו אף פוליסה לא תוכל להשיב לעולם.
לכן - בשורה התחתונה - השתמשו במנעול איכותי המשלב כמה מנגנוני אבטחה גם בדלת הכניסה וגם בפתחים האחרים של הבית.
חשוב לזכור, הדבר הראשון שפורצים מחפשים הן נקודות תורפה של המרחב, אם לדוגמא השתמשנו במנעול איכותי בדלת הכניסה אבל השארנו חלון בגובה אדם ללא סורג, הפורץ לא יקדיש אפילו שנייה להתעסק עם המנעול המורכב ויכנס ישר דרך החלון.
שיטת עבודה של פורצים רבים היא סריקה ראשונית של המתחם באור יום ובזמן קודם לפעולה וביצוע הפריצה בזמן מאוחר יותר, לכן גם אם קיים פתח קטן שסביר להניח שפורץ לא יבחין בו בלילה, לא נדלג עליו. 
ושוב נחזור ונדגיש - אין דבר כזה נעילה למחצה!

כאשר מנעולן מהצוות שלנו מגיע למתחם שלך, מעבר לעבודה המתבקשת של החלפת מנעול או פריצתו, המנעולנים שלנו מומחים באיתור נקודות תורפה אפשריות וישמחו לסייע לך.
ניתן גם ליצור איתנו קשר ולתאם בדיקת אבטחה של המרחב שלך, ללא תשלום!

twitter facebook