אודותינו

הסיפור של מוקד מנעולן 24 מתחיל בשנת 1999 כאשר יובל ודרור נפגשו במהלך קורס הכשרה והסמכה למנעולנים, כבר במהלך הקורס גילו השניים שיתוף פעולה ואהבה למקצוע וסיימו כמצטייני הקורס.
עם סיום הקורס החליטו החבר'ה לפתוח חברה לשירותי מנעולנות אשר תספק שירותי מנעולן מתקדמים לכל איזור הצפון כאשר שירות אמין, מקצועי ומהיר חרוטים על דגלי החברה.
החברה המצומצמת, אשר כללה את שני המנעולנים הטריים, ציוד פריצה ותחזוקה מיד שניה וניידת שירות מקרטעת החלה להעניק שירותים לכל דורש ועם השנים הרחיבה את בסיס לקוחותיה המרוצים וגדלה להיות מוקד מנעולן 24 עם למעלה מ20 מנעולנים בערים נהריה, מעלות, עכו, קריות, כרמיאל, טבריה, צפת, קרית שמונה ושאר איזורי הצפון..
הנדיית המקרטעת הוחלפה לצי ניידות שירות משוכללות המגיעות במהרה עד ללקוח וכלים חדשנים המבצעים את העבודה ביעילות ובטיחות.
המוקד כולל נציגים טלפוניים 24 שעות ביממה במשך כל ימות השבוע, הנציגים מטווחים בין הלקוח למנעולן בצורה יעילה ומספקים מענה לכל בעיה או שאלה.
ביסוס החברה כאחת מ5 החברות המובילות בתחום הביאה עמה הרחבה של סל השירותים שלנו וכיום אנו מספקים את כל השירותים הנלווים ללקוח:
פריצת דלתות בית ורכב, החלפת צילינדרים, תיקון מנעולים ושכפול מפתחות, התקנת מנעולים חכמים ומנעולים ביומטרים, פריצת כספות, התקנת מערכות אזעקה יחודיות ולפי דרישה ועוד..
כל המנעולנים שלנו עברו קורס הכשרה ומוסמכים על ידי משטרת ישראל, אנו מקפידים לשרג ולהתאים את הכלים והמערכות שלנו לקדמת הטכנולוגיה, כמו כן גם את הידע של אנשי הצוות שלנו על ידי השתלמויות, הרצאות וכנסים בתחום.

במוקד מנעולן 24 אנו אחראים לשקט ולבטחון שלכם, התקשרו אלינו עכשיו והצטרפו למעגל הלקוחות המרוצים שלנו.

 

twitter facebook