בחירת מנעולן

במאמר זה תוכלו לקבל קצת מושג לגבי איזה מנעולן אתם צריכים להזמין לפי תיאור התקלה או הצורך שלכם. 
אז קודם כל מנעולן עוסק בכל התחום של מנעולים ואבטחה, תחום זה מחולק לכמה נושאים: 

1. חנויות שמתעסקות במכירה ישירה של מנעולים וציוד נעילה ואבטחה כגון: צילינדרים, כספות ביתיות, מנעולים לאופניים, שכפול מפתחות וכו.. 
2. סוג נוסף הינו שיווק ישיר לבית הלקוח של מוצרי מיגון כגון דלתות פלדלת, כספות גדולות וכו.. 
3. שיווק והתקנה של מערכות אבטחה ע"י מנעולן בביתכם, במשרד או ברכב כגון: מערכות אלקטרוניות וממוחשבות, קודניות ואימובילייזרים לרכב ועוד.. 
4. שירות תיקונים לבית הלקוח (שרותי חילוץ) ע"י מנעולן מקצועי הכוללים: שירות פורץ מנעולים, או פורץ רכבים במקרה שננעלתם מחוץ לרכב, בין היתר הספקת שרותי מנעולן לפי בקשה של דלתות, מנעולים,  כספות וכל דבר אחר שמשלב מנגנון נעילה כלשהו.

טווח המוצרים והשירותים של כל מנעולן הוא רחב ומגוון – אז בואו ואסביר לכם איך בוחרים מנעולן שמתאים לצרכינו ויידע לפתור את בעייתנו בצורה הטובה ביותר? כיום ישנם כלכך הרבה שרותים שמסופקים ע"י המנעולנים מה שעושה את הבחירה ברוב המקרים מייגעת ומורטת עצבים הרי אנחנו צריכים מנעולן ועכשיו! מעבר לסוג המנעולן שאנחנו צריכים כדאי שיגיע מנעולן מקצועי ולא חאפר לכן מומלץ לקבל המלצה חמה מחבר או מכר, כזה שאנו יכולים לסמוך עליו יכול ספר לנו את הסיפור שלו כיצד פרץ לו את המנעול או חילץ אותו כשננעל מחוץ לרכב, בקיצור סיפורים עם כיסוי שנוכל לדעת שיש לנו עסק עם מנעולן שמבצע את העבודה בצורה יעילה וטובה. אם אתם לא מכירים את הממליץ היזהרו מהמלצות חמות מידיי רוב הסיכויים שיגיע מנעולן לא מקצועי או אחד שיעשה עליכם את היומית שלו ובעסק הזה קשה להתמקח על המחיר ברוב המקרים שכן אתה תקוע מחוץ לבית או לאוטו וכל מה שמעניין אותך זה לצאת מהמצב המביש. והמנעולן יודע זאת!

מנעולן וסוגי השרות המוצעים

כיוון שמגוון המוצרים והשירותים בקטגוריה רחב מאוד. מנעולן שעושה "הכל" יכול להיות איש מקצוע מעולה, אך עם זאת עסוק מאוד בשרות לקוחות רבים וגדולים שללא פלא יהיו בעדיפות גבוהה.עכשיו לשיכפול של מפתח או קניית מוצר פשוט כמו מנעול לא צריך מומחה, ניתן לגשת לחנות חומרי הבניין השכונתית שלכם ותקבלו פיתרון מהיר ואיכותי אם אתם שכנים טובים. אם תזדקקו להתקנת אזעקה או אימובילייזר לרכב שלכם אל תלכו לחנות מנעולים אלא למוסך מורשה בלבד! שרותים הביתה מן הסתם הם הנוחים ביותר. ניתן להזמין שירותי מנעולן בטלפון ללא כל בעיה. רק זיכרו את הנקודה הקודמת לא כל מנעולן הוא בהכרח איש מקצוע אמין וטוב לכן סקר מקדים הוא הפיתרון כן?

איזה מנעולן לבחור?

כדי לענות לעצמכם על השאלה יש לערוך בירור צרכים - קודם כל אל תשכחו שאנחנו חיים בתקופה של גוגל (SO GOOGLE IT) בטוח שתמצאו כל שתרצו אפילו את הדירוג של בעל העסק בכל תחום ולא רק מנעולן. כמובן שלכל מנעולן עם כבוד עצמי יש היום אתר שמציג את השרותים השונים אותם הוא מספק. חשוב לזכור שבאתרי הבית של כל מנעולן גם קיימת הסכנה הזו שגורמת לאנשים לקבל רושם מוטעה בגלל שהאתר נוצץ ומרשים. "הצלבה" של אינפורמציה המלצות וחוות דעת של מכרים או גולשים הם אלו שיתנו לכם בסופו של דבר את המילה האחרונה בבחירת מנעולן.

התקשרו ודובבו את המנעולן

ניתן בהחלט להתקשר למנעולן אותו מצאתם באתר אינטרנט נוצץ, לתאר את הבעיה או את השירות לו אתם זקוקים ולהבין לפי התגובות שלו לפחות באיזה אדם מדובר. מנעולן אמין לא יאיץ בך לבצע החלטה או ינסה "למכור" מוצר או שירות בטרם בירר היטב את מהות הבעיה. במקרי חירום בהם אתם מזקקים לשירות עכשיו!, שרותים דוגמת פורץ רכבים או מנעולן לפריצת הדירה שלכם, יש לשאול תוך כמה זמן יגיע אליכם המנעולן, תרבות וטון הדיבור של המנעולן ואדיבותו תעזור לכם מאוד בבחירת מנעולן איכותי. תזכרו שאסור לזלזל בתחושות הבטן שלכם!

ערכו השוואת מחירים לפני שאתם מזמינים מנעולן לביתכם או לחלץ אתכם אם נתקעתם מחוץ לרכב. אם קבעתם עם המנעולן מחיר תחזרו ותדגישו בפניו שזה המחיר אליו אתם מכוונים והראו לו שאתם לא מתכוונים להוציא יותר. כמובן שאין טעם רב בהשוואת מחירים כאשר מדובר ברכישת מנעול פשוט או בשיכפול מפתח.

כמו בתחומים רבים אחרים, טווח המחירים למוצרים או שירותים דומים יכול להיות מפתיע בגודלו, וקצת עבודת מחקר יכולה להיות שימושית זו יכולה להתבטא בהבדל גדול מאוד במחיר. כמובן שאין להתפתות להצעות לא רציניות או שנראות זולות מידי כן כן יש דבר כזה זול מידי ורוב הסיכויים שמדובר במוצר שנרכש באיביי בעבור שקלים בודדים ללא שום תו תקן מוכר.

טיפ: יש לשים לב שהמנעולן מוציא לכם מוצר חדש סגור בעטיפתו המקורית ושלא מדובר באיזה חיקויי זול ולא איכותי.

 

זהו! נעזרתם במדריך זה ומצאתם מנעולן טוב? 

זכיתם בשירות טוב? אל תשמרו את המידע לעצמכם, המליצו עליו לחבריכם!

twitter facebook