התקנת רב בריח

כבר למעלה מ 40 שנה המותג "רב בריח" מהווה שם נרדף לדלתות אמינות במיוחד. בתים ומוסדות רבים בארץ ובעולם עושים שימוש בדלתות איכותיות אלו ונהנים משקט, ביטחון, עיצוב מרשים ואיכות ללא פשרות. בין אם מדובר בדירה קטנה, וילה יוקרתית או מוסד רחב ידיים, דלתות רב בריח ניתנות להתקנה בקלות. מנגנון נעילה מתוחכם ושימוש בחומרי יצור איכותיים, מאפשרים לדלתות לספק הגנה, אמינות ושקט נפשי לאורך שנים רבות. המנעול אשר מותקן בדלתות הוא לרב מנעול "פלדת" שגם הוא מותג מפורסם ופותח על ידי החברה.

קיימים מקרים בהם מומלץ להחליף מנעול בדלתות רב בריח.
המנגנון המפעיל את המנעול נקרא צילינדר, צילינדר המותקן בדלתות רב בריח, ידוע כאמין מאוד. עם זאת, למרות החוזק והעמידות של הצילינדר, עם השנים מצליחים פורצים וגנבים מקצוענים לפתח מנגנונים וכלים העוקפים את האבטחה המקורית של המנעול ומאפשרים להם לפרוץ אותו. תהליך פענוח ופריצת המנעול אמנם לוקח שנים או עשרות שנים, אך על מנת להיות בטוחים ב100% כל הזמן, מומלץ להחליף ו"לעדכן" את הצילינדר פעם בכל כמה שנים לצילינדר חדש.

רב בריח

החלפת צילינדר בדלת רב בריח
במהלך עבודתנו אנו עדים לא פעם לדלתות יקרות שנפגעו או נהרסו בעת ניסיון החלפת צילינדר. אנשי מקצוע ללא ידע וניסיון מספיק עם מוצרי רב בריח נוטים לנקוט פעולות חריגות כגון קידוחים או הברגות על מנת לספק את העבודה, בעוד שאלה לא נחוצים כלל וכלל וברב המקרים מזיקים. מנעולן מוסמך הבקיא במנגנוני הדלת ומכיר את הקווים המנחים על פיהם בנוי המנגנון, יוכל לבצע עבודה נקייה, ללא צורך בפעולות חריגות שעשויות לגרום נזק בלתי הפיך לדלת.

החלפת מנעול רב בריח בעצמך
קיימים מנגנוני נעילה מבית רב בריח המאפשרים התקנה עצמית באופן ידידותי למשתמש ודורשים ידע בסיסי בכלי עבודה וחוש טכני קל. התקנה עצמית, כאשר מתאפשרת היא כדאית כיוון שתחסוך את ההוצאה הכרוכה בהזמנת בעל מקצוע. השלב הראשון הוא לרכוש מנעול רב בריח איכותי, חשוב לשים לב, להיוועץ בבעל החנות ולרכוש מנעול המיוצר תחת בקרה קפדנית ותו תקן ישראלי ובינלאומי. כשנרכש המנעול, יש להוציא את המנעול הישן באמצעות הברגה פשוטה של הברגים האוחזים במנעול, להחליפו ובחדש ולבצע בדיקות תקינות כגון הכנסה והוצאת המפתח מחור המנעול, סיבובו של המפתח, תפקוד ידית הדלת וכו'..


החלפת מנעול, דורשת בעיקר שחרור ברגים, שליפת המנעול, הכנסת מנעול רב בריח חדש והברגת הברגים חזרה אל מקומם, אך אם אין אתם יודעים אילו ברגים עליכם לשחרר וכיצד להכניס את הצילינדר כראוי, עלולה להיווצר בעיה.
אם מתגלה בעיה באחת הבדיקות לאחר החלפת המנעול, ניתן להיוועץ במנעולן על מנת שיגלה מהי הבעיה ויתקן אותה.

twitter facebook