מאגר מידע אודות מנעולן ופורץ רכבים

אתם מוזמנים לעיין במאגר הידע שלנו ולהרחיב את הידע אודות השירותים שלנו.

מידי שבוע יפורסמו בדף זה מאמרים שונים בתחום המנעולנות בנושאים שחשוב להכיר ולדעת לפני כל פעולת החיוג לשרות מנעולן ולא משנה היכן אתם
נמצאים ומי הוא המנעולן המספק לכם את השרות. כמו כן, תוכלו להעשיר את הידע האישי שלכם בכל הקשור לפיתוחים והמצאות חדשות בתחום המנעולנות
המנעולים ושיטות הפעולה של הפורצים הטובים והרעים כאחד. תוכלו לקבל מושג ולהבין איך להתקין מנעול בעצמכם ללא צורך בבעלי מקצוע כמובן שזה
ישמש אתכם עד לגבול מסויים כן? ישנן פעולות עדינות המחייבות התערבות של בעל מקצוע בעל ניסיון.  


סוגי מנעולים

"כאשר אנו חושבים על מנעול התמונה הראשונה שקופצת לעיננו היא מנעול הצילינדר הקלאסי, המנעול הפופלארי ביותר בעולם בכמה מאות השנים האחרונות. מנעול, מעצם היותו אביזר המשמש לאבטחה ונושא עימו את האחריות להגן על הרכוש או הנכס היקר לנו התפתח עם הזמן למגוון סוגים שונים העונים על צרכים ממוקדים יותר. היכרות עם סוגי המנעולים השונים תעזור לך לבחור איזה מנעול אופטימלי עבורך ולהבין שלא תמיד המנעול היקר והטוב ביותר..."

להמשך המאמר סוגי מנעולים.


אבטחת מרחב

"עולם האבטחה הוא רחב ומגוון, קיימים פתרונות אבטחה שונים כגון מנעולים מורכבים, מנעולים חשמליים, מצלמות אבטחה, אזעקות, חיישני תנועה ועוד.. המתאימים למצבים שונים. לעיתים שילובם של כמה אמצעים הוא הפתרון הטוב ביותר. במאמר זה אנו נרחיב על אמצעי האבטחה הנפוץ והבסיסי ביותר, שהוא גם המומחיות שלנו - המנעול..." 

להמשך המאמר אבטחת מרחב.


מנעול ביומטרי

"כישראלי ממוצע, סביר להניח שעדיין לא נתקלתם במנעולים ביומטרים, אך אנו יכולים לצייר תמונה של הפריט כאשר אנו חושבים עליו..זאת מכיוון שרובנו מכירים את המנעולים הביומטרים מסרטי פעולה בקולנוע או סדרות בדיוניות..."

להמשך המאמר מנעול ביומטרי.


התקנה עצמית

"עולם הטכנולוגיה כיום מאפשר לכל אדם בעל חוש טכני ממוצע להתקין מנעול ביתי בדלת, ההתקנה יכולה להסתיים בהחלפת צילינדר אחד באחר בדלת, או לכלול פרויקט "עשה זאת בעצמך" שלם הכולל התקנה של מנגנונים חכמים, אמצעי מיגון נלווים, פונקציות למשתמש ועוד.. במאמר זה אנו נפרט מעט על אפשרויות התקנה עצמית של מערכות נעילה.."

להמשך המאמר התקנה עצמית.


מערכות אזעקה לרכב

"כאשר מחירי הרכבים מאמירים ושוק הרכב פורח, מה הפלא שענף גניבת הרכבים משגשג בישראל בשנים האחרונות? אחד התרחישים הלא משמחים שקיימים הוא לקום בבוקר ולגלות שהרכב שהשארת אתמול בחניה, כבר לא שם. על פי נתוני יחידת אתג"ר - יחידה משטרתית המתמחה באיתור ותפיסת גנבי רכב.."

להמשך המאמר מערכות אזעקה לרכב.


מנעול משולב בקר

"מדובר בבקר אלטרוני הניתן לתכנות, אליו ניתן להתממשק מכל מחשב באמצעות חיבור USB פשוט, לכתוב תוכנה על המחשב (למשל תוכנה שמדליקה את הדוד שמש בכל יום בשעה 6 בערב) ולטעון אותה במהירות. לארדואינו כתיבת הקוד פשוטה ומובנת כך שיהיה לכם קל יחסית להתחיל ולהגדיר את הבקר. ארדואינו יכול להתחבר לרכיבים אלקטרוניים שונים כגון:.."

להמשך המאמר מנעול משולב בקר.


התקנת רב בריח

"כבר למעלה מ 40 שנה המותג "רב בריח" מהווה שם נרדף לדלתות אמינות במיוחד. בתים ומוסדות רבים בארץ ובעולם עושים שימוש בדלתות איכותיות אלו ונהנים משקט, ביטחון, עיצוב מרשים ואיכות ללא פשרות. בין אם מדובר בדירה קטנה, וילה יוקרתית או מוסד רחב ידיים, דלתות רב בריח ניתנות להתקנה בקלות. מנגנון נעילה מתוחכם ושימוש בחומרי יצור איכותיים, מאפשרים לדלתות לספק הגנה, אמינות ושקט נפשי לאורך שנים רבות. המנעול אשר מותקן בדלתות הוא לרב מנעול "פלדת" שגם הוא מותג מפורסם ופותח על ידי החברה.."

להמשך המאמר התקנת רב בריח.


 

twitter facebook