מנעולן בנהריה

מנעולן בנהריהכאשר אתם זקוקים לשירותי מנעולן בנהריה מוקד מנעולן 24 הוא מספר 1 בעיר!
המוקד שלנו מפעיל צוות מנעולנים המתגוררים בנהריה עצמה וישמחו לתת לכם מענה בשעת הצורך.
חייגו אל המוקד שלנו וכבר עכשיו נשלח אליכם את הצוות שלנו לטפל בבעיה. אנו מעניקים שירות למגזר הפרטי והציבורי, מתפעלים מקרי חירום בהם נדרשת פריצה של דלת בית, בניין או מתחם מסויים, דלת רכב, כספות נטרול אזעקות ועוד..
אנו מטפלים גם במוסדות ולקוחות פרטיים באופן שוטף - החלפת ותיקון של מנעולים, התקנה של מנעולים חכמים, בדיקות אבטחה וכדומה.

 

 

 

נתוני פשיעה בעיר נהריה

למרות שמיקומה של נהריה מבחינת רמת פשיעה יחסית לערים בארץ הוא מתון (נהריה עומדת בדיוק באמצע רשימת ערי ישראל) זה לא אומר שצריך להיות שאננים,
מספר התושבים בעיר נהריה הינו כ - 50 אלף איש ועם זאת ישנן בשנה כ- 1600 עבירות רכוש, 221 פשעי דירה (פריצות לבתים פרטיים) וכ 90 מקרים של גניבת רכב.
אין דבר כזה לי זה לא יקרה, צריך להיות מוכנים לתרחישים הגרועים מכל, גם בעיירה קטנה כמו נהריה שאגב לא בדיוק נקייה מחבורות עבריינים מסוכנות יש צורך למגן את הבית או העסק. אסור לשכוח שסביב נהריה ישנם ישובים וכפרים רבים אשר מטפטפים פשע לעיר. בעיר נהריה ישנה קבוצה גדולה של מבוגרים שנהנים מהשקט שלהם לכן אנו אומרים שצריך לשמור עליו.
אסור להשאר אדישים ולהגיד אלינו לא יפרצו, נגמרו הימים שהיתם יכולים להשאיר את הבית פתוח עד שהילדים יחזרו מבתי הספר או להשאיר להם מפתח מתחת לשטיח בכניסה.

מנעולן בנהריה מספק פתרונות מיגון ואבטחה

אם אינכם בטוחים עד כמה ביתכם מוגן מפני פריצות אנו ממליצים ליצור עימנו קשר, צוות מנעולן בנהריה ישלחו אליכם מנעולן מומחה לענייני פריצות עד לביתכם, המנעולן שלנו יגיע אליכם יציג בפניכם את כל האישורים הדרושים המאשרים לו לעסוק בתחום המנעולנות ויחל בעבודה הטובה. דבר ראשון המנעולן יעשה סיבוב בתוך הבית ויבדוק אם החלונות והדלתות תקינים, ישנם אנשים שחושבים שחלון או דלת רופפת ומשוחררת נחשבים לבטוחים אך אינם יודעים שהמומנטום שנוצר בדחיפת הדלת בחזקה יכול להעיף גם חלק מהמשקוף. לאחר מכן מוגדר לצוות מנעולן בנהריה לצאת החוצה ולחפש פירצות אפשריות מסביב לבית, כמובן שפעולה זו מתבצעת רק במידה ואתם מתגוררים מקומה שנייה ומטה. לאחר הסקירה המקיפה יחזור לביתכם יתן את חוות הדעת המקצועית שלו ויאמר לכם מה הנקודות החשובות שדורשות טיפול מיידי ועל מה אפשר לוותר לבנתיים (במידה והמצב הכלכלי לא מאפשר הוצאות גדולות). צוות מנעולן בנהריה מאפשר חלוקת התשלום כדי שיתאים לכל לקוח ומבצע את העבודה מההתחלה ועד הסוף מבלי להשאיר קצוות פתוחים.  

נקודה חשובה: יש להיזהר מחברות שבאות אליכם עם רכבים לא מסומנים - רכבים בלי לוגו של החברה אותה הזמנתם, כל מנעולן לפני שקורא לעצמו מנעולן אמין צריך להחזיק אישור מהמשטרה המראה שאין לו תיקים במישטרה או שעסק בפעילויות עברייניות (מי היה רוצה שעבריין לשעבר יבדוק את הבית שלו). כל מנעולן בצוות מנעולן בנהריה עבר בדיקות מחמירות ביותר ובנוסף עובר השתלמויות מטעם חברת מנעולן בנהריה כל חודשיים.

צוות מנעולן בנהריה מחזיק מנעולנים המתגוררים בתחום העיר מה שעושה את ההגעה לאיזור האירוע מהירה ביותר, כל אחד יודע שכאשר הוא מזמין נותן שרות מרוחק הוא גם צריך לשלם על ההגעה למקום, שלא נדבר על באיזו שעה בוצעה הקריאה.. ישנן קריאות בשעות מאוחרות בלילה מאנשים שנתקעו מחוץ לרכבם על כך ישנה עלות נוספת, תארו לעצמכם מה היה אם המנעולן היה מגיע מאיזור חיפה בשעה 3 בלילה? אני מבטיח לכם שאת השעות הנוספות שהיתם אמורים לבלות בשינה היתם חושבים על הכסף שזרקתם. עם מנעולן בנהריה זה לא יקרה לכם. אנו בצוות מנעולן בנהריה מציעים הנחות לתושבי העיר נהריה ומספקים שרות מהיר, אמין, ומקצועי שמתאים לכל כיס.

התקשרו אלינו עכשיו ונשמח להציע שירות אדיב ומסור, עם אחריות על העבודה שלנו.

תושב נהריה?! אנו מעניקים 20% הנחה לתושבים קבועים בנהריה המגיעים דרך האתר!
לקבלת ההנחה השאר פרטים למוקד מנעולן ואנו נעדכן את ההנחה בעת התשלום.

על המפה שרות מנעולן בנהריה והסביבה

twitter facebook