מנעולן בצפת

מנעולן בצפת
העיר צפת, המכונה גם בירת הגליל העליון, אחת הערים היפות בצפון.. נוף טבעי מהיפים בארץ, אוירה כפרית ואויר הרים צלול.
מה שכן קשה למצוא בצפת הוא מנעולן מקצועי ומוסמך, אנו במוקד מנעולן 24 מספקים שירותי מנעולנות גם בעיר צפת, לכן במידה והינכם זקוקים לסיוע מנעולן מקצועי ומוסמך בצפת או באזורים הסמוכים לה, פנו אלינו עכשיו
והצוות שלנו כבר בדרך!
המוקד שלנו מחזיק ומתפעל מנעולנים מוסמכים בכל איזור הצפון ובעיר צפת בפרט ולכן נוכל לשלוח אליכם מנעולן לכל מקום בעיר או סמוך אליה בתוך כמה דקות.
כל אנשי הצוות שלנו הם מנעולנים מוסמכים ובעלי אישורים נדרשים כחוק, כולל אישור משטרת ישראל. 
מרגע שקריאתכם לשירות מתקבלת במוקד שלנו המוקד מאתר את המנעולן הקרוב ביותר לאיזור הקריאה, מוסר לו את הפרטים הנדרשים ודואג שיגיע עד אליכם ללא עיכובים מיותרים.
כיוון שאנו מטפלים בהמון מקרי חירום, המוקד שלנו זמין 24 שעות ביממה לאורך כל השבוע והמחירים שלנו קבועים מראש ומותאמים לתחרות בשוק, ללא קשר לדחיפות הסיטואציה או מיקום האירוע.
מבין שירותינו - פריצת דלתות בתים ובנייני מגורים מוסדות, פריצת דלתות רכב, פריצת כספות, ניטרול אזעקות, שכפול מפתח לדלת בית רכב, התקנת מנעולים חדשים ועוד..


מבצע לתושבי צפת בלבד - מנעול רב בריח איכותי כולל התקנה במתנה בכל שירות מנעולן בצפת!
חייגו אלינו עכשיו בכל נושא.

 נתוני פשיעה בעיר צפת

צפת נחשבת למקום אליו ארגוני הפשע לא הגיעו עדיין העיר מאופיינת באוכלוסייה יחסית רגועה וללא מקרי פשע רבים אולי בגלל העובדה שמדובר בעיר דתית..
עפ המדדים והסקרים צפת נמצאת במקום 654 בארץ עם  7.48% פשיעה לעומת מקרה קיצון אחרמקום ראשון הולך לנוה זהר עם 908.79% פשיעה.
תודות לרן אופיר מפקד תחנת צפת שנחשב לאחד המפקדים שגילה מעורבות גדולה בחיי הקהילה בצפת. אחת מהמטרות שהציב לעצמו מהיום שנכנס לתפקיד היתה להביא לשיתוף פעולה כולל עם העירייה ולהביא לצמצום הפשיעה בעיר ולהעלות את רמת איכות החיים. בראיון פרידה מיוחד סיפר על התקופה שלו בצפת (קצת מעל שנה) ועל הדרך המיוחדת בה תקשר עם התושבים אשר יחדיו הביאו לשינוי שכל עיר היתה רוצה.
אבל זה לא משנה כמה מאמצים נעשים לטיפול בפשיעה תמיד ישנם מקרים יוצאים מהכלל ולכן אנו חייבים למצא דרך ולהגן על הבית שלנו.

מנעולן בצפת מספק פתרונות

כל מנעולן בצוות מנעולן בצפת הינו בעל ניסיון של עשרות שנים בכל הקשור בפריצת מנעולים, תיקון דלתות, החלפת צילינדרים, פורץ רכבים ועוד.. במידה ונראה לך שהדלת לא נסגרת כראוי או שנסגרת בצורה רופפת, זזה ועושה קולות מוזרים מהצירים הרם את הטלפון וצלצל אלינו, מנעולן בצפת יגיע אלייך עד הבית ויבצע את הבדיקות הדרושות כך שתוכל לישון בשקט כיום ישנם מנעולנים רבים העובדים באיזור שאין ברשותם תעודת מנעולן המקנה להם את האפשרות לעבוד בתחום. מדובר במנעולנים שהעבירו את העסק במשפחה מאב לבן, אבל לא כך זה מתנהל.
כיום מנעולן צריך לעבור הסמכה וקורס ממש כמו כל בעל מקצוע אחר. מנעולן כיום זה לא מה שהיה בעבר, מן הסתם הטכנולוגיה התפתחה מאוד בשנים האחרונות וכיום ישנם מנעולים ביומטרים, כאלו שעובדים על זיהוי קול ועוד אשר דורשים בדיקה של מנעולן מקצועי. 
למרות שנתוני הפשיעה בעיר צפת אינם מהגבוהים במדינה בשביל השקט שלכם צרו קשר עם מנעולן בצפת ובקשו שיגיע ויבדוק את אבטחת הבית. תפקידו של מנעולן מסוג זה הוא לחשוב כמו פורץ מה שאומר לעמוד מחוץ לבית ולחפש מאיפה נכנסים כך יוכל לתת לכם את כל המידע וכמובן הצעת מחיר לסגור ולטפל בכל חורי האבטחה בביתכם.
מנעולן בצפת תוכלו להזמין אליכם 24 שעות בייממה תקבלו שרות מהיר איכותי שישאיר לכם חיוך על הפנים. 

על המפה שרות מנעולן בצפת והסביבה

twitter facebook