מנעולן בקרית שמונה

כאשר אנו מזמינים מנעולן בקרית שמונה אנו נמצאים במצב לא נעים שבו אנחנו זקוקים לשירותי מנעולן מקצועי ומוסמך.
במקרים שהמפתח של הרכב נשכח בתוך הרכב והרכב נעול או המפתח של הדירה נאבד, צריך להירגע ולעשות סדר ולא למהר להזמין מנעולן, צריך 
לקחת בחשבון כמה פרמטרים לפני ההזמנה, חשוב לבדוק :
האם מנעולן בקרית שמונה שמגיע אליכם הוא בעל אישור משטרתי? 
האם מנעולן בקרית שמונה בא עם ציוד מתקדם ונדרש כדי לתת מענה ופתרון מיידי?
האם מנעולן בקרית שמונה עושה את העבודה בזמן הקצר ביותר 
ללא נזק?

כשיש לנו בעיה במנעולי הרכב או הרכב נעול עם המפתח בפנים רצוי לזמן מנעולן רכב מקצועי שידע לפתוח את הרכב ללא כל נזק מיותר, מנעולן בקרית שמונה יגיע עם כלי פריצה מקצועיים ומהיר מאוד ומחיר שירות הפריצה הזול ביותר ואין לו מתחרה

כאשר אנו נאבד מפתח ברכב הסיפור קצת מסובך והסיבה היא שבכל הרכבים החדשים יש אימבולייזר, ושבב אלקטרוני בתוך המפתח, וברור שללא השבב הרכב לא יניע, מנעולן פורץ רכבים בקריית שמונה הוא מנעולן מקצועי שביכולתו לשחזר את גלם המפתח לפי צורת המפתח המקורית של הרכב ולאחר מכן יתאם את המפתח ליחידת האימובילייזר.

נתוני פשיעה בעיר קריית שמונה

קצת נתונים על העיר קריית שמונה מספר התושבים בקריית שמונה מונה כ 22 אלף איש מדובר בעיר ששוכנת על הגבול הצפוני ביותר של מדינת ישראל.
קריית שמונה היא עיר מטווחת כאשר זה מגיע לענייני ביטחון מדיניים ובכל מערכה באיזור מכניסה את התושבים למאבק הישרדותי.
עקב מצבה הבטחוני המסוכן יחסית לא מתפתחת מבחינת אוכלוסיה ומשפחות הפשע לא ששות להתיישב שם אך למרות זאת זה לא מונע ממנה להכנס לרשימת הערים המפותחות מבחינת
עבריינות ופשע. בחודשים האחרונים ישנה הרגשה שקריית שמונה עלתה מדרגה ונכנסה לליגה של הילדים הגדולים מנתניה, ראשון ותל אביב (עיירות בעלות רמת פשיעה גבוהה יחסית). מה שהביא לתחושות האלה הם מקרים כגון מטען שהתפוצץ מתחת לרכב, ולאחר חודשיים יריות שנורו לעבר ביתו של תושב העיר באמצע הלילה וועוד כאלו מקרים שלא הגיעו לתקשורת.על מקרים אלו נוספים גם העובדים הזרים אשר לאחרונה מצאו בית חם בעיר ומועסקים בישובים באזור.

לפי מחקר לשנת 2015 אלו הם נתוני הפשיעה בעיר:

עבירות רכוש:658
פשיעה עבריינית:199
פשעי עסק:53
פשעי דירה:78
גניבת רכב:26
התפרצות לרכב:42

שרות מנעולן בקריית שמונה

זה ידוע שקריית שמונה נמצאת בצפון הרחוק של המדינה,  ולהתקע מחוץ לרכב או לבית באמצע הלילה באיזור זה יכולה להיות חוויה לא כלכך נעימה.
רוב המנעולנים שעובדים באיזור הצפון לא מגיעים לקריית שמונה בשעות הלילה המאוחרות וגם אם מגיעים, זמן ההגעה ארוך במיוחד.
צוות מנעולן בקריית שמונה נמצא בעיר עצמה מה שמאפשר הגעה מהירה ביותר לזירת האירוע וחילוץ מהיר.
מנעולן בקרית שמונה מספק שרותי פריצת מנעולים, פורץ רכבים, תיקון דלתות, שרותי חילוץ, החלפת צילינדרים, שכפול מפתחות ועוד גם לכל הישובים הצמודים לקרית שמונה.
בשל היותנו ממוקמים בקריית שמונה לא יהיה צורך בתשלום מופרז בעבור ההגעה המיוחדת לאיזורכם בשונה ממנעולן שממוקם רחוק מקרית שמונה ויבקש סכום לא מבוטל עבור ההגעה למקום, שלא נדבר על השעה בה נתקעתם.. לכל משתנה ישנה השלכה על העלות הכוללת של המנעולן לכן יש צורך לעשות את השעורים לפני שאתם מזמינים מנעולן בקריית שמונה.

על המפה שרות מנעולן בקריית שמונה

twitter facebook