פורץ רכבים

זקוק לשירות של פורץ רכבים ממנעולן מקצועי ואמין?
האם אתה צריך שכפול מפתחות חלופיים לרכב?
המפתח תקוע בהצתה ונשארת מחוץ לרכב? כנראה שאתה צריך עזרה!

אם כבר ננעלת בעבר מחוץ לרכב שלך, אתה בטח יודע כמה זה חשוב להשיג מנעולן רכב אמין. החברה שלנו כוללת אנשי מקצוע (מנעולנים) מיומנים שיכולים לעזור בכל הקשור למנעול הרכב. אנחנו מכסים את כל מה שקשור לחילוץ מפתחות שנתקעו בהצתה, שרות תיקונים עבור מנעול תקול ברכב, החלפת מנעול, כל זאת בשרות של 24 שעות ביממה, אנחנו מוכנים לעזור!

המטרה שלנו היא לספק לך את שרותי המנעולנות הטובים ביותר והמהירים ביותר. כ- 30 דקות מרגע הפנייה יגיע אליך טכנאי פורץ רכבים שלנו. הטכנאים שלנו מגיעים עם ידע נרחב ומיומנות וביחד עם כל הכלים הדרושים כדי לבצע את שירותי פורץ רכבים או התיקונים הנדרשים.

נתקעה ההצתה?

הטכנאים שלנו מומחים בתיקונים מסוג זה. בידיינו הידע לעבוד עם כלי רכב רבים ושונים ואנו מציעים שירותים זולים יותר ממה שרוב פורצי הרכבים מבקשים. חלק מהשירותים הכרוכים בתיקון ההצתה שלנו כוללים: חילוץ מפתחות שבורים, תיקון הצתה, החלפת מפתחות הצתה ותיקון צילינדר הצתה.

ננעלת מחוץ לרכב?

במצב בו מצאת עצמך נעול מחוץ לרכב יש צורך בשירות מהיר ככל שניתן. המטרה העיקרית שלנו היא להחזיר אותך לרכב שלך בהקדם האפשרי. אנחנו יכולים לפרוץ את הרכב שלך מבלי לפגוע בצבע או במנעול הקיים. כל הציוד והשיטות שלנו נועדו לפרוץ ולפתוח את דלת המכונית שלך במהירות, אך לא לפגוע בו. שירותינו זמינים עבורך 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע כולל בחגים!

צריך מפתח נוסף?

בנוסף לשרותי החירום שלנו אנו מציעים וכוללים גם החלפת מפתחות. המנעולנים שלנו יכולים לעשות עותקים של המפתחות שלך! (שכפול מפתחות) אנו מציעים מפתחות חדשים במחיר נמוך בהרבה מהמנעולנים בסביבה וכל זה בשבילך!

מה תפקידו של פורץ רכבים ?

מי לא ראה בסרטים לפחות סצנה אחת בה השחקן פורץ את דלת הרכב ונכנס לתא הנהג, ברב המקרים הוא משתמש בכלי או שנים, לא מוכרים ובתוך כמה שניות כבר הרכב מונע.
במציאות הדברים שונים, שונים מאוד. על מנת לפרוץ רכב על הפורץ להכיר סוגי רכבים שונים ולהבין סוגי מנעולים שונים, מנגנוני אזעקות, אימבולייזרים , מערכת הנעה, נעילת הגה ועוד..
כמובן שאם אדם ללא ידע ינסה לפרוץ את הדלת בשיטת המתוארות בסרטים סביר להניח שלא יצליח, יתקל בבעיות רבות ואף יגרום יותר נזק, אפילו אם מדובר 
באדם מוכשר או שראה איך עושים את זה באתר אינטרנט, ובדרך פלא יצליח לפתוח את הדלת, סביר להניח שיעשה נזק בלתי הפיך למנגנון הרגיש של החלון החשמלי, נזק שיעלה לו יותר כסף מאשר להזמין פורץ רכבים מקצועי ומוסמך.

לשם כך מוכשר אדם שיתמחה בפריצת הרכב ויוכל לבצע עבודה בטוחה ונכונה, במהירות וללא גרימת נזק מיותר.
מעבר לכך עליו להחזיק בכלים וציוד מיוחד כאלו שיאפשרו לו לפרוץ ולנטרל ללא גרימת נזק לרכב ומערכותיו ולאחר מכן להשיב את נעילת הרכב לפעילות תקינה לגמרי.
פריצת רכבים בדרך כלל נמנית על שירותי המנעולן, זאת עקב החפיפה בידע הנדרש לפריצת דלתות מתחם ובית, הבנה בפעולות מנעול ופריצת דלתות ומנגנוני רכבים.

רוב פורצי הרכבים הם אנשי מקצוע מוסמכים, מדובר במקצוע שדורש קורס של שנתיים ואז ההתמחות של בעל מקצוע מיומן שראה רכבים ישנים וחדשים ומכיר דגמי חלונות ובתאים אחוריים מכל הסוגים ומכל המינים, הוא יודע לטפל במגוון רחב מאוד של בעיות שעלול להיתקל בהם בכל אחד ממחלקות ההגנה של הרכב.

סדר הפעולות של פורץ רכבים

לאזעקות ישנה חשיבות רבה אצל פורץ רכבים ולפני הכול בזמן שפורץ הרכבים מגיע לרכב הוא צריך לבדוק באיזו סוג של אזעקה מדובר ואיזה חברה ואיך מותקנת על הרכב שהוא פורץ, למשל - אזעקת רכב של אותה החברה רק מדגם ישן בשנה תהיה מותקנת באזור המנוע ולעומת זאת אזעקה מהדגם החדש תהיה במנגנון שמתחת להגה.

אחרי שפורץ הרכבים מנטרל את האזעקה והאפשרות שהרכב יושהה לזמן ארוך כבר מאחורינו, השלב הבא הוא לפרוץ את הרכב. ברוב המקרים השיטה להיכנס לרכב במינימום מאמץ ומינימום זמן היא דרך הדלת שליד הנהג, בתחתית החלון יש גומי שחורה שדרכה מכניס הפורץ עצם מתכתי דק שמגיע עד למנגנון של הדלת הפורץ תופס את זיז המתכתי הקטן עם הסרגל המתכתי, מרים אותו ואז נפתחת הדלת.

כאשר אנו נזקקים לפורץ רכבים במרבית המקרים הקריאה היא בהולה, אם זה כאשר המפתח אבד או ננעל בתוך הרכב עצמו, אנו נמצאים באמצע הדרך ולחוצים להגיע ליעד בשלום.
פורץ רכבים מנוסה יודע להגיב כנדרש בכל המצבים הללו, הוא מבין את הלחץ שהלקוח נצבא בו ופועל במהירות ויעילות על מנת לתקן את המצב. כל זאת מקסימום זהירות ומניעת נזקים מיותרים לרכב, שאחר כך יכולים לגרור תיקון יקר לרכב.

לסיכום

פורצי רכבים חייבים להיות מוסמכים ולהחזיק בתעודה המאשרת עיסוק בתחום, זאת על מנת לאשר את אמינות נותן השירות ולוודא שהוא אינו מנצל לרעה את הכלים שברשותו.
שירות נוסף שלעיתים מעניק פורץ רכבים הוא שכפול מפתח הרכב, עם מפתח נוסף נוכל להיות בטוחים יותר במקרה של אובדן מפתח ולא נזדקק לפריצה של הרכב.
אנו תמיד ממליצים ללכת על בטוח ולהיות מוכנים מבעוד מועד עם מספר טלפון של פורץ רכבים אמין בספר הטלפונים שלכם, כך כאשר אם יקרה חלילה מצב בו נזדקק לשירותיו נוכל לפנות במהירות למישהו שאנו סומכים עליו ויודעים כי יבצע עבודה בטוחה ואמינה בעלות סבירה ללקוח.

twitter facebook