רב בריח

כתוצאה מאירועי פשיעה רבים שהתבצעו במהלך שנות ה70 בארץ חלה עליה משמעותית בביקוש לאבטחה אישית, ביקוש זה הביא אלינו את מותג העל "רב בריח". מנעולי רב בריח הותקנו גם בדלתות המותג של חברת "פלדלת", מנעולי רב בריח משווקים בכל העולם ונחשבים לאיכותיים במיוחד הודות לשילוב מנגנוני הנעילה במנעול. מדובר על סיפור הצלחה כחול לבן על חברה שהתפתחה ממחסן קטן בחולון עד הפיכתה לאחד השגרירים המוצלחים ביותר של ישראל שמכרה מיליוני דלתות בעולם כולו. הלוגו המוכר של החברה כבר מזמן מהווה סמל הרתעה לפושעים ולא פעם דווח על מקרים בהם שוד או גניבה שהיו אמורים להתבצע לא הצליחו הודות למנעול הרב בריח. כיום ניתן למצוא בין מוצרי החברה מוצרי אבטחה שונים ומגוונים בנוסף למנעולים המתאימים לרמות אבטחה שונות ונמצאים בשימוש של כל מנעולן.

מאיפה הגיע השם רב בריח

זה היה בשנת 1972 כאשר גל הפריצות בארצנו הקטנטונת החל להתגבר והביא בחורה למרכז מסחר המנעולים הגדול בתל-אביב בדרישה להתקין בביתה כ 4 מנעולים על דלת אחת, דלת הכניסה לבית שלה. כאשר שמע זאת הבחור שהציע לה עזרה אברהם בחרי שמו, עלה בראשו ליצר מנעול רב בריחי ושם בעצם התחיל הסיפור של "רב בריח" בחרי שהיה אז מנעולן בעל שנים רבות של ניסיון בהרכבה של מנעולים ותיקונםהחליט לפתח מנעול שיענה לדרישה המוזרה של הגברת הצעירה. יחד עם משה דולב יצרו יחד את המנעול רב בריח הראשון מסוגו אשר בהתחלה הותקן על דלת עץ ובשלבים מתקדמים יותר הותקן על דלתות פלדה. ואז בשנת 73 שכרו השניים מחסן קטן והחלו בפיתוח והתקנת המנעול החדש שלהם, בשנת 1979 עברו ליבנה למפעל בגודל 2200 מ"ר ולאחר כמה שנים שילשו את גודל המפעל כשהעבירו אותו לאריאל.

רב בריח פיתוח

מחלקת הפיתוח של חברת רב בריח היא אחת מן המחלקות החשובות ביותר בחברה, מחלקה זו מזהה מבעוד מועד חידושים טכנולוגיים עתידיים ומתרגמת אותם למוצרים.
כמו כן, המחלקה יודעת לזהות מראש את הדרישות ומוצאת פיתרונות יצירתיים המשרתים את המטרה. כבר שנים פועל המחקר והפיתוח של רב בריח, ופיתח מספר רב של מוצרים חדשים בתחום דלתות הכניסה, דלתות הפנים, דלתות הביטחון המתקדמות (FORCE ENTRY) ופתרונות נעילה מתקדמים. פיתוחים אשר שימשו מודל לחיקוי לחברות נוספות בתעשייה בארץ ובעולם. כמו כל חברה שמכבדת את עצמה, לפני שיווק ומכירה של כל מוצר, מחלקת המחקר והפיתוח מבצעת בדיקות וביקורות מחמירות במטרה להוציא אל השוק את המוצר האיכותי, המתקדם והטוב ביותר.

פריצת דלתות רב בריח

מאחר ומדובר באחת החברות הכי רציניות וקפדניות בשוק הישראלי ברור לכל אחד שדרוש מומחה אמיתי לפרוץ דלת של רב בריח
על מנת לפרוץ מנעולי או דלתות רב בריח יש לפנות למנעולן מקצועי, בעל כלים מתאימים לפריצת המנעול, ידע אודות אופן פעולות המנעול והיכרות עם דגמי המנעולים השונים של החברה (קיימים דגמים שונים הפועלים באופן שונה). מעבר לעבודה המהירה שאמור לבצע מנעולן המתמחה בפריצת מנעולי רב בריח יש חשיבות גם לאופן העבודה, מנעולן מקצועי יבצע את פריצת המנעול ללא נזק כלל או במינימום נזק למנעול או לדלת רב בריח היקרה בה מותקן המנעול, כך לא נאבד מוצר יקר ששילמנו עליו המון כסף רק בגלל שאבד המפתח...

המוקד שלנו מעמיד לרשותך בכל שעות היממה מנעולן המתמחה בפריצת מנעולי רב בריח, בכל מצב בו יש צורך בפריצת מנעול מסוג רב בריח, דלת פלדת או כל מנגנון אחר הנושא את המנעול, ניתן לפנות אלינו ואנו נספק פתרון מיידי! צוות המנעולנים שלנו פזור ומתפרס על כל איזור הצפון, יוכל להגיע אליך במהירות ולתת מענה לבעיה שלך, נציגי המוקד שלנו זמינים גם הם בכל שעות היממה וישמחו לתת מענה לכל שאלה, אם בנושא מנעולי רב בריח או שאלות כלליות.
אנו גם מספקים מנעולי רב בריח חדשים לשביעות רצונם של לקוחותינו, כך שגם אם יש צורך בהחלפת המנעול, נוכל להתקין עבורך מנעול רב בריח חדש!


twitter facebook